KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14688053

nr 1468 8053

Bo Yson Sjöberg

(1915-1994), Sverige

Oljemålning, Sydländsk bygata. Signerad. Olja på pannå, 22x35, yttermått inklusive ram: 30x44 cm

Bo Yson Sjöberg, svensk målare född i Stockholm 1915, död 1994.

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

tisdag 24 maj 2022
kl 18:39:21

19/5 22:06:42 1      300 kr
22/5 13:53:02 2      Vinnande bud

Bo Yson Sjöberg

Läs mer om Bo Yson Sjöberg